انتخاب رضا محمدی نویسی به عنوان عضو هیأت مدیره انجمن ملی لیزینگ

پس از 2 دوره انتخاب آقای محمدی نویسی به عنوان بازرس انجمن ملی لیزینگ، با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده در مرداد ماه سال 1401، آقای رضا محمدی نویسی به عنوان یکی از اعضای جدید هیأت مدیره این انجمن انتخاب شدند.

انتخاب رضا محمدی نویسی به عنوان عضو هیأت مدیره انجمن ملی لیزینگ

انجمن ملی لیزینگ ایران، به عنوان‌ تنها تشکل اقتصادی فراگیر، سراسری و ملی در صنعت لیزینگ فعال است. این انجمن در راستای پیوند هرچه بیشتر شرکت‌های لیزینگ و رفع مشکلات و موانع موجود در این عرصه با هدف بهبود وضعیت و تسهیل فعالیت اعضای خود‌ گام برمی‌دارد. در این راستا با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده انجمن ملی لیزینگ ایران در روز دوم مرداد ماه سال 1401 در محل اتاق بازرگانی ایران، اعضای جدید هیئت مدیره این انجمن مشخص شدند.

در این جلسه و با نظر مجمع، اعضای داوطلب جهت نامزدی در هیأت مدیره برنامه‌های خود را به سمع عموم رساندند و پس از جمع آوری آراء از مجمع، ۷ نفر از منتخبین به عنوان هیئت مدیره اصلی و دو نفر به عنوان علی البدل از میان داوطلبین با کسب حداکثر آراء برگزیده شدند.

در این انتخابات اکبر بلند کردار از واسپاری آباد مسکن، روح اله جراحی لیزینگ جامع سینا، محمد صالحی تبار واسپاری آتی نگر آفام، احمد فتاح پور واسپاری تأمین توسعه آرتین، رضا محمدی نویسی واسپاری فراز اندیشان صنعت و توسعه، حسام‌الدین پور عباسی واسپاری مهر کشاورزی و علی رمضانی از لیزینگ کارآمد به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انجمن ملی لیزینگ ایران و علی زارعی از واسپاری ارزش آفرین گلرنگ و محمد ابراهیم پورزرندی از لیزینگ کارآفرین به ترتیب به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

بدین ترتیب هفت نفر فوق برای دوره سه ساله به سمت اعضای اصلی هیات مدیره انجمن ملی لیزینگ درآمدند.

شایان ذکر است پیش از این جناب آقای محمدی نویسی به مدت 2 دوره به عنوان بازرس انجمن ملی لیزینگ ایران، مشغول به انجام وظایف مذکور بودند.

تصاویر آرشیوی مربوط به قرائت گزارش توسط بازرس انجمن ملی لیزینگ ایران

تصاویر آرشیوی مربوط به قرائت گزارش توسط بازرس انجمن ملی لیزینگ ایران

تاریخ:
19 مرداد 1401
دسته بندی
اخبار مرتبط